0
0

Фітнес на батуті: настрій вгору - вага вниз


Існує така думка, що батути – це розваги лише для дітей. В цій статті ми розповімо вам, що батути для дорослих – це не тільки весело, але і дуже корисно.

Батути для фітнесу – порівняно новий вид спорту, який дуже швидко заволодів серцями та тілами жінок по всьому світу. Правда, в Україні на сьогодні знайдеться дуже небагато місць, де вам запропонують таку послугу. Але альтернатива є! Ви можете придбати фітнес батутзнайти приклади вправ в інтернеті – і вперед, точніше – вверх та вниз – до здорового тіла та гарного настрою. Тим більше, що амортизація батута дозволяє зняти напруження зі всіх суглобів та попереку, а значить – позбавляє вас найбільших незручностей під час занять фітнесом.

Зручна ручка допоможе тримати баланс та тренувати вестибулярний апарат, малі розміри фітнес-батуту дозволять займатися там, де вам зручно – вдома, у дворі чи на природі – а після занять скласти та сховати його, зайнявши зовсім невеликий простір. Хоча, як показує практика, спробувавши фітнес на батуті лише один раз, ви не будете давати своєму новому спорт-помічнику покриватися пилом в темній шафі, а ваші близькі захочуть скласти вам гідну конкуренцію.

Все, що вам потрібно – батут та весела музика, а настрій та бажання з’являться вже під час заняття. Нагадуємо, що лише 20 хвилин джампінг-тренування замінять вам годину бігу чи заняття на степі! А значіть, фітнес-батут це:

- зекономлений час, тим більше якщо займатися вдома;
- зниження ваги;
- зміцнення суглобів та попереку;
- тренування м’язів та вестибулярного апарату;
- веселий настрій, який злетить набагато вище, ніж будь-     який ваш стрибок!

Варто зазначити: через те що фітнес-батут пов'язаний з фізичним навантаженням, в разі існування у вашому організмі гострих чи хронічних захворювань перед початком занять слід порадитись з лікарем.

При регулярних заняттях на фітнес-батуті ваша мрія про струнке та підтягнуте тіло почне збуватися, а стрибуче його наповнення гормоном радості ендорфіном – це перший крок до здоров’я, енергії, якої вистачить на всі справи, та гарного настрою.

Стрибай та худни – новий тренд сучасного спорту!

джампінг фітнес, фітнес батут

Коментарі