0
0

Батут якого розміру обрати?

Обираючи батут, його розмір – перше, з чим потрібно визначитися. Зробивши це, ви значно звужуєте коло пошуку та полегшуєте подальший вибір конкретної моделі. Але перш ніж братися за лінійку, вам потрібне чітке розуміння того, хто буде стрибати на батуті. Саме така послідовність дозволить обрати батут з сіткою правильного розміру, а це запорука того, що:

  • дитина буде отримувати задоволення від прижків
  • буде в безпеці
  • збереже інтерес до батуту протягом тривалого часу
  • ваші кошти не будуть витрачені дарма

Найчастіше батут з сіткою купляють для дітей та підлітків, рідше для дорослих. І для кожної з цих груп користувачів існують рекомендації, який саме обрати батут. Найбільшої уваги вимагають ситуації, коли на батуті одночасно стрибає більше однієї дитини – правила безпеки це забороняють, але уникнути цього майже неможливо. Якщо це ваш випадок, то ваше завдання купити батут з сіткою якомога більшого діаметру, щоб у дітей було максимум ігрового простору. 

Ось основні орієнтири, яких потрібно дотримуватись, щоб правильно обрати розмір батута:

1. Для дитини віком від 3 до 5 років гарним рішенням є маленький батут з сіткою розміром від 140 до 200 см, він легко поміститься не лише у дворі будинку, але і в ігровій кімнаті або квартирі. Змовити такий дитячий батут радимо в тому випадку, якщо вашому малюку зараз не більше 2-4 років. Все ж таки, батут - це той товар, який має прослужити як мінімум декілька років.

2. Для дитини віком від 6 до 10 років рекомендуємо купити батут з сіткою діаметром від 2 метрів і більше, при цьому верхньої межі не існує, це може бути і 4 метровий батут.

3. Підлітку старше 10 років буде цікаво стрибати на більшому за розміром батуті, тому якщо ваша дитина вже відгуляла свій перший ювілей, рекомендуємо порадувати його моделлю не меньше ніж 3-4 метри діаметром. Підлітки – це маленькі дорослі, і для того, щоб зберегти їх зацікавленність до стрибків, потрібен батут, який подарує максимум задоволення.

4. Для дорослого комфортним буде батут з сіткою діаметром від 366 см і більше. Такий вибір зроблено неспроста. Ігрового простору на такому батуті вже достатньо для того, щоб доросла людина почувалася комфортно та її рухи ніщо не обмежувало.

5. Для декількох дітей найбезпечнішим рішенням є стрибати на батуті по черзі, якого б розміру він не був. Стрибати на батуті одночасно правила безпеки забороняють. Хоча уникнути цього, скажемо відверто, майже неможливо. В такій ситуації існує велика ймовірність отримати травму зіткнувшись один з одним. Щоб якось мінімізувати ймовірність такого развитку подій, діти повинні мати достатньо ігрового простору. Тому оптимальним виходом з цієї ситуації буде купити батут з сіткой якомога більшого розміру.

Коментарі
Схожі статті
30.11.2021
Чи всі батути з сіткою однаково безпечні?
Чи всі батути з сіткою однаково безпечні?
За безпеку користувача відповідають абсолютно всі елементи в конструкції батута, починаючи від каркасу, закінчуючи драбинкою. Від моделі до модлі, ці елементи не просто відрізняються один від одного, в окремих випадках, як наприклад з систе..
20.12.2021
Батут з якою сіткою обрати? Внутрішньою або зовнішньою?
Батут з якою сіткою обрати? Внутрішньою або зовнішньою?
Не можна стверджувати, що одна з цих захисних сіток краще іншої, вони обидві мають свої переваги і недоліки. Але точно можна сказати, що кращою з сіток буде найбільш якісніша і безпечна, а зовнішньою вона буде чи внутрішньою, це вже питання друге. Ре..