0
0

Батут з якою сіткою обрати? Внутрішньою або зовнішньою?

Не можна стверджувати, що одна з цих захисних сіток краща за іншу, вони обидві мають свої переваги і недоліки. Але точно можна сказати, що кращою з сіток буде найбільш якісна і безпечна, а зовнішньою вона буде чи внутрішньою, це вже питання другорядне. Реальність така, що при одних обставинах краще купити батут з внутрішньою сіткою, а при інших кращим рішенням буде батут з сіткою зовнішньою.

Основна відмінність між сітками полягає в тому, що внутрішня фіксується по краю стрибкового полотна, а зовнішня по краю батута. Саме цей нюанс робить їх різними, і саме він диктує умови, при яких краще використовувати батут з тією чи іншою захисною сіткою.


Батути з внутрішньою сіткою безпеки відрізняються наступними якостями:

o   ідеально підходять маленьким дітям

o   обмежують доступ до пружин і розташованому над ними захисному мату

o   мінімальна ймовірність контакту зі стійками

o   більш довгий строк служби захисного мату, оскільки сітка обмежує взаємодію з ним

o   головний недолік внутрішньої сітки - краде ігровий простір


Деякі батути з зовнішньою сіткою мають додатковий захист, який застерігає дитину від контакту із пружинами. Такі моделі можна вважати на стільки ж безпечними для маленьких дітей, як і батути з сіткою внутрішньою. Такими, наприклад, є  батути Exit.


Батути з зовнішньою сіткою безпеки відрізняються іншими сильними сторонами:

o   не обмежують ігровий простір

o   підходять більш свідомим дітям, які не стануть лізти туди куди не слід

o  більш безпечні, якщо на батуті стрибають декілька дітей


Ігровий простір критично важливий у тих випадках, коли діти стрибають на батуті одночасно. Така ситуація небезпечна тим, що існує ризик зіштовхнутися один з одним і травмуватися. Усунути таку проблему можна тільки притримуючись правил безпеки - стрибати по одному. Але, як правило, ця умова ігнорується. І щоб хоч якось мінімізувати ймовірність зіткнення, у дітей має бути якнайбільше ігрового простору. Його може дати тільки великий за розміром батут. Але, на жаль, великий батут, за низкою причин, рішення не для всіх. І якщо це ваш випадок, то пам'ятайте - використати максимум простору батута дозволяє тільки зовнішня сітка безпеки.

Коментарі
Схожі статті
30.11.2021
Чи всі батути з сіткою однаково безпечні?
Чи всі батути з сіткою однаково безпечні?
За безпеку користувача відповідають абсолютно всі елементи в конструкції батута, починаючи від каркасу, закінчуючи драбинкою. Від моделі до модлі, ці елементи не просто відрізняються один від одного, в окремих випадках, як наприклад з систе..
31.01.2022
Чим відрізняються дешеві батути з сіткою від дорогих?
Чим відрізняються дешеві батути з сіткою від дорогих?
Для того, щоб відповісти на це запитання, потрібно "зазирнути за лаштунки" і детально розглянути те, з чого складається батут. Якість елементів конструкції батута та відмінності між ними якраз і визначають різницю між дешевими та дорогими моделями. Б..
10.02.2022
Батут якого розміру обрати?
Батут якого розміру обрати?
Обираючи батут, його розмір – перше, з чим потрібно визначитися. Зробивши це, ви значно звужуєте коло пошуку та полегшуєте подальший вибір конкретної моделі. Але перш ніж братися за лінійку, вам потрібне чітке розуміння того, хто буде стрибати н..