0
0

В чому відмінність між батутами круглої, прямокутною і овальної форми?

З точки зору користувача, основна відмінність між батутами різної форми полягає в стрибкових властивостях кожного з них. Від форми батута на пряму залежить розмір ігрового простору на поверхні стрибкового полотна, де досягається найкращий стрибковий ефект.

Круглі батути мають найменший за площею простір, де розкриваються їх кращі стрибкові властивості. Цей ігровий простір представляє собою невелике коло прямо в центрі батута, саме тут стрибки найбільш ефектні. В кращу сторону відрізняються круглі батути, які можуть похвалитися нестандартним V-подібним розташуванням пружин, наприклад, такі преміум батути як Berg Elite та Berg Champion. Площа, де розкриваються кращі їх стрибкові якості, не значно, але все-таки більша, в порівнянні з круглими батутами, де пружини розташовані паралельно одна одній.


Прямокутні батути мають найбільший за площею ігровий простір, де стрибкові характеристики батута виражаються найкращим чином. В порівнянні з батутами будь-якої іншої форми, саме прямокутні батути мають максимум корисного простору. В якій би точці прямокутного батута ви не стрибали, за виключенням края стрибкового полотна, будьте впевнені, ви в правильному місці. Недарма спортивні батути, якими користуються професійні гімнасти на всіляких турнірах та змаганнях, мають прямокутну форму.


Овальні батути якоюсь мірою поєднують кращі якості круглих та прямокутних моделей. Корисний стрибковий простір з ідеальним стрибковим ефектом на батутах такої форми представляє собою розташований в центрі овал, рівномірно віддалений від країв батута. Розмір такого ігрового простору більший, ніж на круглих батутах, але менший, ніж на прямокутних. Для спортивних заходів батути овальної форми не підходять, а от використовувати їх вдома або в комерційних цілях дуже виправдано. Овальний батут чудова альтернатива іншим формам.


Відео, присвячене преміум батуту овальної форми Berg Grand Elite, доповнить вищесказане. Якщо у вас залишаться запитання, телефонуйте! Ми з радістю допоможемо вам розібратися у всіх тонкощах, щоб ви змогли зробити правильний вибір.


форма батута, овальні батути, прямокутні батути, круглі батути

Коментарі
Схожі статті
30.11.2021
Чи всі батути з сіткою однаково безпечні?
Чи всі батути з сіткою однаково безпечні?
За безпеку користувача відповідають абсолютно всі елементи в конструкції батута, починаючи від каркасу, закінчуючи драбинкою. Від моделі до модлі, ці елементи не просто відрізняються один від одного, в окремих випадках, як наприклад з систе..